Zdjęcia lotnicze na wyciągniecie ręki

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi jesteśmy w stanie zrealizować zdjęcia i filmy z drona. Sprzęt latający, z którego korzystamy sprawdzi się zarówno w filmach promocyjnych, jak i fotografii ślubnej. Oferujemy unikalną możliwość wykonania zdjęć zarówno z np. 100 metrów, jak również z niedostępnej dla samolotów wysokości np. 20 – 50 metrów. Quadrocoptery wyposażone są w sprzęt umożliwiający wykonywanie zdjęć w formacie JPG oraz nagrywanie obrazu video jakości FULL HD. Doskonale sprawdzają się przy dokumentowaniu realizacji inwestycji, prezentacji atrakcyjnych terenów czy w filmach ślubnych.






Zdjęcia w jakości
12 MPix

Sfotografujemy z lotu ptaka każdy obiekt i miejsce. Wykonujemy zdjęcia lotnicze z prowadzonych inwestycji, wydarzeń, koncertów, festynów, obiektów historycznych, przemysłowych, kulturalnych, sportowych, dróg, hoteli, pensjonatów, zajazdów, apartamentów, restauracji, kościołów, działek budowlanych, domów jednorodzinnych. Oferujemy zdjęcia naturalne oraz po obróbce graficznej w formatach JPG.

Filmy HD z lotu ptaka

Nagrywamy filmy z powietrza promujące województwa, gminy, miejscowości, reklamujące dowolne obiekty, związane ze sprzedażą nieruchomości. Perspektywa z lotu ptaka idealnie podkreśli walory filmowanego miejsca. Oferujemy wykonanie ujęć z prowadzonych prac budowlanych, inwestycji deweloperskich, krajobrazowych, wydarzeń sportowych, koncertów czy festynów. Oferta skierowana jest dla klientów biznesowych i indywidualnych.

Dodatkowe usługi

Oferujemy obróbkę graficzną zdjęć i montaż filmów. Korzystamy z największego polskiego banku muzyki i efektów dźwiękowych, który zawiera ponad 1.000.000 licencjonowanych nagrań z najlepszych bibliotek muzycznych. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że materiał foto/video znajduje się w dobrych rękach.

Nasz sprzęt

Hexacopter Tarot 680

Pracujemy na nowoczesnej, zdalnie sterowanej platfornie latającej. Nasz dron pozwala na wykonywanie zdjęć tam, gdzie tradycyjny śmigłowiec nie jest w stanie zrealizować zlecenia.
– Hexacopter – ciąg generowany przez 6 dużych silników pozwala na uniesienie profesjonalnej kamery , stabilizowany 3-osiowym GIMBALEM ma dość dużą zdolnąśc do manewrowania kamerą w trzech płaszczyznach.

Przygładowy mix ujęć z wykorzystaniem Hexacoptera:






Cennik usługi

Cennik jest jedynie prognozą kosztów, każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie.


Fotografia Lotnicza

10 Zdjęć Lotniczych

110 PLN

+ VAT

Cena obejmuje zdjęcia naturalne, z różnych ujęć, bez obróbki graficznej.
Format zdjęć: JPG
Jakość zdjęć: 4032*3024 pikseli (12 MPix)
Ceny przy większej ilości:
Pakiet 15 zdjęć: 180 zł + VAT
Pakiet 30 zdjęć: 220 zł + VAT
Skontaktuj się z Nami!

Film HD

Długość filmu 10 min bez montażu

od 220 PLN

+ VAT

W cenie oferujemy nagranie filmu na płytę CD/DVD oraz publikację w Internecie z możliwością wstawienia filmu na stronę Klienta.
Formaty filmu: MP4, AVI, MOV
Jakość filmu:
4K 3840*2160 pikseli (24 kl./s)
2K 2560*1440 pikseli (30 kl./s)
Full HD 1920×1080 pikseli (60 kl./s)
HD Ready 1280 x 720 pikseli (120 kl./s)
WVGA (240 kl./s)
Skontaktuj się z Nami!

Dodatkowe usługi

Obróbka graficzna zdjęć:
- pakiet 10 zdjęć

20 PLN

+ VAT

Montaż filmu: od 100 zł + VAT
Podkład muzyczny: 50 zł + VAT
Ceny przy większej ilości:
Pakiet 15 zdjęć: 30 zł + VAT
Pakiet 30 zdjęć: 50 zł + VAT
Skontaktuj się z Nami!