Fotografia produktowa

Chcesz zareklamować swój produkt w oryginalny sposób? Oddaj go w nasze ręce. Zaskakujące pomysły w pełni ukażą zalety produktu. Nasza kreatywność połączona z nowoczesnymi technikami gwarantuje satysfakcjonujące rezultaty.


Fotografia produktowa

ZDJĘCIA PRODUKTÓW

Wykonujemy zdjęcia produktów dla klientów z całej Polski. Pracując zdalnie wykonujemy zdjęcia produktów dla klientów z takich miast jak: Rzeszów, Lublin, Łódź, Kraków, Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk oraz wielu innych.
Wykonywane przez nas packshoty wykorzystywane do prezentacji sprzedawanych towarów zarówno w internecie jak i materiałach drukowanych.
Zdjęcia produktowe muszą z jednej strony pokazywać rzeczywiste cechy produktu, ale także ukazywać produkt w jak najlepszym świetle. Zdjęcia produktów najczęściej wykonywane są na białych tłach, często są także szparowane, dzięki czemu łatwo można umieścić packshoty na dowolnym tle.
Zdjęcia produktów to także zdjęcia typu duch. Zaletą tego typu zdjęć jest niska cena w porównaniu do sesji wykonywanych na modelkach. Zdjęcia na manekinach są w stanie w bardzo dokładny sposób zaprezentować sprzedawane przez nas produkty.

ZDJĘCIA REKLAMOWE

Zdjęcia reklamowe to dział fotografii mający za zadanie ukazać produkt w jak najatrakcyjniejszy sposób. Jest znakomitym dodatkiem do zdjęć typu packshot, gdyż nadaje się zarówno na okładki katalogów, jak również spełnia funkcję reklamy do gazet czy Internetu. Niezależnie od tego czy znajdują się w magazynach, czy na billboardach, zdjęcia reklamowe mają za zadanie zatrzymać uwagę klientów, zaskoczyć pomysłem i zachęcić do zakupu.
Specyfika zdjęcia reklamowego wymaga kreatywnego podejścia do produktu. Specjalnie aranżowane sceny, dynamiczne ujęcia produktów, wykorzystywanie płynów czy efektów specjalnych oraz dobór odpowiedniego oświetlenia gwarantują atrakcyjny wizualnie przekaz. Tego typu zdjęcia są bardziej pracochłonne niż zdjęcia packshot, jednak są niezwykle efektowne dzięki czemu przyciągają uwagę klientów.
Kreowanie wizerunku produktu poprzez zdjęcia to główne narzędzie marketingu.
Jest niezwykle ważne aby przekaz płynący z reklamy był spójny i unikatowy, dlatego dla każdego produktu tworzymy niepowtarzalne schematy, efektowne sceny i aranżacje. Nasze indywidualne podejście do klienta i niekonwencjonalne pomysły gwarantują intrygujące, przyciągające uwagę zdjęcia reklamowe.
Zdjęcia wnętrz

Fotograf wnętrz i nieruchomości

Dobre zdjęcia architektury są niezbędne aby ciekawie zaprezentować obiekt budowalny, aby zainteresować klienta usługą w określonym miejscu lub zachęcić do zakupu domu czy mieszkania.
Profesjonalne zdjęcia architektury to kadry obiektu budowlanego z odpowiedniej perspektywy, ciekawego klimatu przestrzeni, funkcjonalności budynku, wyjątkowości światła, kształtów, kolorów i detali wystroju i wyposażenia wnętrza.
Duża konkurencja na rynku nieruchomości, różnorodne zastosowanie zdjęć budynków, konieczność wyróżnienia się, podwyższają standardy techniczne zdjęć i determinują kreatywne spojrzenie na budynek, aranżację wnętrza czy całą inwestycję.
Ofertę fotografii architektury kierujęmy do deweloperów, biur nieruchomości, inwestorów, firm z branży budowlanej, jednostek samorządowych, właścicieli hoteli, biur, apartamentów, mieszkań, domów do sprzedaży i na wynajem.
Fotografujemy obiekty przemysłowe, hale fabryczne, hale produkcyjne, obiekty sportowe, hotele, budynki użyteczności publicznej, budynki biurowe, mieszkania, domy, apartamenty, kamienice, bloki, wieżowce, wewnątrz i na zewnątrz, z poziomu terenu i z wysokości, w oświetleniu dziennym i zdjęcia nocne architektury.
Oferujemy profesjonalne zdjęcia architektury nowoczesnej i zabytkowej, zdjęcia prywatnych mieszkań i domów, obiektów użyteczności publicznej, budynków komercyjnych, instalacji i procesów technologicznych, zdjęcia poszczególnych faz procesów inwestycyjnych budowlanych i drogowych, zdjęcia architektury do katalogów reklamowych, na billboardy i do galerii www.
Sesje architektury realizujemy na terenie całej Polski, za wykonane prace wystawiam rachunki.
Zdjęcia wyonujemy wysokiej klasy sprzętem fotograficznym, fotografie są poddane komputerowej obróbce, a zdjęcia są przygotowane w bardzo wysokiej rozdzielczości, pozwalajacej na bardzo duże powiększenia, również w formie billboardów.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Zespół FotoMagic