Video Na Wasz Ślub

W życiu piękne są tylko chwile... Potrafimy utrwalić te najważniejsze!

Profesjonalizm, zaangażowanie i rzetelność to nasze atuty.
Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i sugestie klientów.
Na wesele oferujemy dwóch operatorów ( jedna kamera na wysięgniku co pozwala na filmowanie z lotu ptaka rozbawionego tłumu ) druga na flycamie wśród ludzi- dzięki czemu film jest ciekawszy oraz ujętych zostaje więcej szczegółów niż przy filmowaniu jedną kamerą. Niżej podaje krótki opis w jaki sposób działamy.

Staramy się indywidualnie podchodzić do potrzeb klienta. Proponujemy wybrać jeden z 3 dostępnych pakietów filmowych aby każdy znalazł tu coś dla siebie.

Pakiet Pierwszy (4,5 godzinny film) podzielony na 3 części (Ślub, Wesele , Oczepiny)

Część 1. Przyjeżdżamy 2 godziny przed godziną ślubu do Pani młodej - nagrywamy ubieranie Panny młodej następnie ubieranie pana młodego, bramy, błogosławieństwo itp. Przejazd państwa młodych do kościoła, ślub(cała msza) oraz życzenia
Część 2.rozpoczynam od Starego Filmu - jest to swego rodzaju pokaz slajdów od urodzenia Pary Młodej do dnia ślubu, pokaz slajdów przechodzi w przejazd Młodej Pary pod sale weselną, następnie przywitanie chlebem i solą, gorzka wódka no i Pierwszy Taniec. Po Pierwszym Tańcu wyjście na krótki plener fotograficzny no i dalsza zabawa weselna podczas której wstawiam wywiady z gośćmi przeprowadzane przeważnie przez któregoś z drużbów
Część 3. oczepiny, podziękowanie rodzicom, 2-3 piosenki
Każda Część trwa około 90 minut

Pakiet 2 (1,5 godzinny film)
Ubieranie Pana Młodego,Panny Młodej , bramy, błogosławieństwo no i ślub (Najważniejsze momenty Tj.Wejście do kościoła,czytanie Pisma Świętego,Kazanie,przysięga oraz wyjście z kościoła i życzenia składane dla Państwa młodych przez gości) następnie przyjazd pod salę weselną -przywitanie chlebem i solą , Sto lat Pierwszy taniec i zabawa weselna która trwa około 40 minut następnie najciekawsze momenty z oczepin Na zakończenie filmu wstawiam podsumowanie całego wesela w formie teledysku.

Pakiet 3 (30 minutowy film )
Fragmenty z ubierania Pana młodego, Panny młodej -Błogosławieństwo, Ślub (Fragmenty Mszy Świętej z zarejestrowaniem najważniejszych momentów ) przyjazd na salę weselną, Przywitanie chlebem i solą sto lat oraz pierwszy taniec, następnie najciekawsze momenty z Zabawy Weselnej oraz oczepin (Na zakończenie filmu wstawiam podsumowanie całego wesela w formie teledysku.)

Niezależnie od Pakietu na weselu jesteśmy zawsze do 2 w nocy czasami dłużej .

Powyższy opis służy tylko celom informacyjnym
jednakże jest to wasze wesele, wasz film,
i to wy ostatecznie decydujecie co wam się podoba
a co nie , ja wszystko co robię, robię dla was i za waszym przyzwoleniem

Zapraszam do odwiedzania serwisu YouTube, gdzie mogą Państwo zobaczyć nie tylko Trailery Ślubne ale także fragmenty Różnego rodzaju zabaw weselnych czy piosenek, które zostały zmontowane w taki sposób jaki Faktycznie Państwo Młodzi od nas otrzymali. Jakość nie zawsze jest taka sama jak widać w danym serwisie, często zostaje pogorszona. Zapraszamy jednak do rozmowy telefonicznej i spotkania, na którym Państwo sami ocenicie Nasze prace i to czy chcecie z nami współpracować czy nie :)
Przykładowe materiały:Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Zespół FotoMagic